Цікаві канікули. Тиждень 10. Україна – моя Батьківщина.

Предмет: КанікулиУкраїна – моя Батьківщина.

Вітаю, друзі!

Ми всі живемо в Україні – великій, дивовижній та дуже красивій країні. Цього тижня ми разом вирушимо в подорож нашою Батьківщиною. Впевнений, що ти дізнаєшся багато цікавого про її природу, історію та культуру. 

Понеділок

Чимало віршів написано про Україну. Поети оспівують її красу, мову, людей. Поміркуй, а чим є Україна для тебе.

Нам є чим пишатися! Багаті надра, родючі землі, чарівні краєвиди та розумні люди – все це є в нашій країні. Подивись відео та дізнайся цікаві факти про те, що робить Україну особливою та відомою в світі.

Переконаний, що знаєш про Україну все-все-все? Пройди тест і побачиш, так це чи ні.

 

Вівторок

Мабуть, ти часто чуєш та читаєш  про те, що Україна – надзвичайно мальовнича країна. Подивись відео й ще раз переконайся в справедливості цих слів.

Україна багата на природні дива. Всі чули про озеро Синевір, Шацькі озера, Чорногору,  острів-косу Джарилгач, Долину нарцисів та багато інших. Але є в нашій країні чарівні та надзвичайні куточки, які, на жаль, не такі відомі. Хоча заслуговують на це повною мірою. (Натисни на кожну світлину по черзі, щоб дізнатися більше) 

У кожній країні є пам’ятки природи та історіі, які відомі далеко за її межами. Перевір свої знання.

Середа

Лялька-мотанка – найдавніша українська народна іграшка. Ляльок робили власноруч, з того, що було під рукою. Фантазія майстринь була безмежною.Чи чув ти, наприклад, про ляльку-торохтійку? Є й така. Для її голівки беруть волоський горіх, виймають з нього ядро та кладуть всередину 2- 3 невеличкі квасолинки.  А я пропоную тобі сьогодні зробити ляльку-нитянку.

 

Четвер

Кожна країна має свої державні символи.  Подивись мультфільм про головні символи України.

Чи знаєш ти, які ще є символи України? Щоб перевірити свої знання, дай відповідь на запитання вікторини.

П'ятниця

Кожному народові дорога його мова. Нам, українцям, найближча до серця – українська. Вона багата, співуча, мелодійна. Гадаю, в новому навчальному році ти будеш старанно вивчати рідну мову, щоб знати її та розмовляти нею. А щоб збагатити свій словниковий запас, необхідно багато читати.

 

 

Всі тижні циклу "Цікаві канікули"

Всі тижні циклу “Цікаві канікули”

Прокрутити вгору