Цікаві канікули. Тиждень 9. Збережемо природу разом!

Предмет: КанікулиЗбережемо природу разом!

Вітаю, друзі!

Чисте довкілля – це справа кожного з нас. Неможливо бути занадто малим, щоб піклуватися про світ, в якому живеш. Які кроки ти можеш здійснити вже зараз для збереження природи? Про це ми поговоримо цього тижня.

Понеділок

Світовий океан потерпає від величезної кількості пластикових відходів. У мультфільмі підводні мешканці самотужки вирішують цю проблему. Але чи буває так насправді?

Які проблеми загрожують оточуючому середовищу та як їх вирішити, тобі допоможе розібратися екологічна вікторина.

Спробуй визначити, на яких світлинах зображені приклади бережливого ставлення людини до природи.

 

Вівторок

Кожна людина, навіть дитина,  може потурбуватися про довкілля, запам’ятавши і виконуючи 3 простих правила: зменшуй споживання, використовуй повторно та відправляй на переробку. Щоб дізнатися про кроки докладніше, тисни на елементи інтерактивної картинки.

Середа

Старі та зовсім непотрібні речі можна використати, щоб створити щось нове: настінне панно зі старої тарілки, намисто з яскравого журналу, підставку для телефону з паличок для морозива. А пластикова пляшка дарує просто безліч ідей. Вона може перетворитися на горщик чи вазу для квітів, скриньку чи навіть скарбничку.

Четвер

Чи замислювався ти, що всі речі, які тебе оточують, рано чи пізно перетворюються на сміття? Людство з кожним роком споживає все більше і більше. Тож і сміття стає більше. Просто вивозити його на сміттєзвалища – не вихід. Більшість видів сміття дуже довго розкладається і забруднює природне середовище.

Вирішити проблему сміттєзвалищ  можна, якщо відправляти сміття на переробку. Але спочатку його треба відсортувати: окремо пластик, окремо папір і т.д. Завдяки переробці ми отримуємо багато корисних речей, майже не витрачая природні ресурси, та вирішуємо проблему сміттєзвалищ.

Тисни на баки, щоб дізнатися, як правильно сортувати сміття за видами.

Виконай завдання: відсортуй сміття і перетягни його до відповідних контейнерів.

П'ятниця

Збирая та переробляя макулатуру людство не тільки зменшує кількість відходів, а й рятує дерева. Ця легка справа під силу кожному, а природі приносить велику користь. А що робиш ти зі своїми використаними зошитами?

Не забувай про математичні тренування! Повторимо таблицю ділення від 1 до 10.

Наступний тиждень

Прокрутити вгору