Цікаві канікули. Тиждень 8. Смак літа. (2 клас)

Предмет: КанікулиСмак літа

Вітаю, друзі!

Саме влітку ми маємо чудову нагоду досхочу ласувати свіжими фруктами, ягодами та овочами. А вони ж не тільки смачні, а ще й дуже корисні. Заряджайся здоров’ям на цілий рік!

Літо, літечко! Ура!
Вітамінна пора!
Вітаміни А, В, С, Е, Д —
Кожен їх кругом знайде.
В овочах і фруктах: дині,
В моркві, полуниці, сливі.
В грушах, яблуках, горіхах
Вітаміни всім на втіху.
І червоная шипшина
Містить безліч вітамінів.
Щоб росли ви дужими,
Не будьте до себе байдужими.
Здоров’я своє бережіть,
І з вітамінами дружіть.

Понеділок

Без чого неможливе смачне та корисне харчування? Дійсно, без свіжих овочів та фруктів. Відгадай смачні загадки та пригадай, якою саме городиною ти вже ласував цього літа. Щоб дізнатися правильну відповідь, тисни на картку з загадкою.

Вівторок

Як називаються деякі овочі і фрукти англійською мовою – дізнаєшся, переглянувши відео.

Середа

Хочеш овочі на ринку придбати?
Для цього треба математику знати!
Розв’яжи задачі, щоб дізнатися скільки коштують овочі.

Четвер

Салат “Веселка”. 

Пропоную приготувати смачний та корисний салат. Для цього салату не потрібен точний рецепт. Головна умова приготування – зібрати на тарілці якомога більше кольорів. Можна приготувати варіант такого салату з овочами, а можна зробити фруктовий салат. Заправити овочі можна будь-якою олією, а фрукти – медом або йогуртом. Спробуй вигадати свій власний рецепт, а ось які салати приготував я.

 

Ніщо так не смакує в літню спеку, як компот із свіжих фруктів та ягід. Виконай завдання, визнач з яких фруктів і ягід можна зварити компот.

 

 

П'ятниця

День починається із сніданку. Це обов’язковий прийом їжі. Правильний сніданок надасть тобі сил на цілий день. Потренуйся обирати корисний сніданок для себе.

Улюблена їжа не завжди корисна. Ніхто не вимагає від тебе повністю відмовитися від морозива чи піци. Головне, знати міру!

Наступний тиждень

Прокрутити вгору