Цікаві канікули. Тиждень 7. Мій день. (2 клас)

Предмет: КанікулиМій день

Вітаю, друзі!

Під час навчання у школі ми дотримуємося певного розкладу задля того, щоб усе встигнути і нікуди не спізнитися. А влітку, здавалось би, можна взагалі не слідкувати за часом. Чи потрібно дотримуватися режиму дня на канікулах, робити деякі рутинні справи кожного дня, як потоваришувати з годинником і як рахувати час – про це ми поговоримо на цьому тижні.

Понеділок

Є справи, які ми виконуємо кожного дня. Наприклад, чистимо зуби, робимо ранкову гімнастику, застилаємо ліжко, снідаєм, обідаєм і вечеряємо, гуляємо з друзями надворі. Усі ці щоденні справи створють наш розклад дня. Коли ми навчаємось у школі, наш день виглядає приблизно так. 

А який твій день улітку, і чи дотримуєшся ти режиму? Пропоную скласти розклад дня на канікулах і написати всі справи, які ти виконуєш кожного дня. Намалюй або роздрукуй.

Виконай завдання і склади правильну послідовність щоденних справ.

Вівторок

Годинник зі стрілками іноді здається надто складним. Навчитися визначати час тобі допоможе тренажер. Роздрукуй або намалюй такий годинник і познач на ньому часи і хвилини. Виріж дві стрілки і прикріпи їх кнопкою до центру. Навчальний годинник готовий!

Виконай декілька інтерактивних вправ, щоб закріпити своє вміння користуватися годинником і визнач правильний час.

Середа

Дуже важливо вміти завжди правильно розрахувати свій час. Математика і тут стане в нагоді.

Не забувай про математичні тренування! 

Четвер

Як називаються деякі щоденні справи англійською мовою – дізнаєшся, переглянувши ці відео.

П'ятниця

Отримати заряд енергії та бадьорості на весь день допомагає ранкова гімнастика. Робити її щодня, навіть під час канікул, дуже важливо для здоров’я і росту дитини. А щоб ця справа не здавалося нудною, пропоную знайти веселе відео на свій смак на ютубі і робити зарядку весело і з позитивом.

Наступний тиждень

Scroll to Top