Цікаві канікули. Тиждень 7. Мій день.

Предмет: КанікулиМій день

Вітаю, друзі!

Під час навчання у школі ми дотримуємося певного розкладу задля того, щоб усе встигнути і нікуди не спізнитися. А влітку, здавалось би, можна взагалі не слідкувати за часом. Чи потрібно дотримуватися режиму дня на канікулах, робити деякі рутинні справи кожного дня, як потоваришувати з годинником і як рахувати час – про це ми поговоримо на цьому тижні.

Понеділок

Є справи, які ми виконуємо кожного дня. Наприклад, чистимо зуби, робимо ранкову гімнастику, застилаємо ліжко, снідаєм, обідаєм і вечеряємо, гуляємо з друзями надворі. Усі ці щоденні справи створють наш розклад дня. Коли ми навчаємось у школі, наш день виглядає приблизно так. 

А який твій день улітку, і чи дотримуєшся ти режиму? Пропоную скласти розклад дня на канікулах і написати всі справи, які ти виконуєш кожного дня. Намалюй або роздрукуй.


Ця вправа допоможе тобі зрозуміти, чи вмієш ти правильно визначати час для своїх щоденних справ.

Вівторок

Годинник зі стрілками іноді здається надто складним. Навчитися визначати час тобі допоможе тренажер. Роздрукуй або намалюй такий годинник і познач на ньому часи і хвилини. Виріж дві стрілки і прикріпи їх кнопкою до центру. Навчальний годинник готовий!

Виконай декілька інтерактивних вправ, щоб закріпити своє вміння користуватися годинником і визнач правильний час.

Середа

Отримати заряд енергії та бадьорості на весь день допомагає ранкова гімнастика. Робити її щодня, навіть під час канікул, дуже важливо для здоров’я і росту дитини. А щоб ця справа не здавалося нудною, пропоную знайти веселе відео на свій смак на ютубі і робити зарядку весело і з позитивом.

Подивитись інші руханки >>>

Мабуть ти знайомий з людьми, які завжди встигають зробити все, що запланували. Може вони мають чарівну паличку, яка їм допомогає? Звісно, ні! Просто ці люди вміють правильно організувати свій час. 

Не забувай про математичні тренування! Повторимо таблицю множення від 1 до 10.

 

Четвер

Як називаються деякі щоденні справи англійською мовою – дізнаєшся, переглянувши ці відео.

П'ятниця

Як правильно повідомити про час українською – дізнаєшся з відео. А щоб закріпити отримані знання, пропоную після перегляду виконати завдання.

Наступний тиждень

Прокрутити вгору