Цікаві канікули. Тиждень 5. Погода влітку.

Предмет: КанікулиПогода влітку

Вітаю вас, друзі! Стільки цікавого влітку на вулиці! Але інколи негода стає на заваді літнім розвагам. Як дізнатися, яка погода чекає на тебе завтра? Як самому навчитися передбачати погоду? На цьому тижні ми з вами поговоримо про погоду влітку і спробуємо дослідити погодні явища.

Понеділок

Довідатись про погоду дуже легко за допомогою смартфона чи комп’ютера.
Знайди на сайті “Синоптик” прогноз погоди на тиждень для твого міста.


Намалюй або роздрукуй на аркуші паперу “Щоденник спостережень за погодою”. Випиші дані з сайту у І стовпчик. Спостерігай за погодою протягом тижня й записуй свої спостереження у ІІ стовпчик. Перевір наскільки точним був прогноз.

відкрити для друку

Для позначення погодних явищ використовують умовні знаки. Перевір, як добре ти їх розумієш.

Вівторок

Переглянувши це відео, ти дізнаєшся, як розповісти про погоду англійською мовою.

Середа

Дослідити  якою була погода в червні тобі допоможуть діаграми. Візьми аркуш в клітинку і розфарбуй різними кольорами стільки клітинок, скільки було ясних, хмарних і похмурих днів. На діаграмі чітко видно, яких днів було більше, а яких менше і на скільки.

відкрити для друку

Можешь намалювати таку діаграму сам, або роздрукувати зображення і розфарбувати олівцями. А якщо ти вже добре вмієш користуватися графічним редактором (наприклад, програмою Paint), можна спробувати розфарбувати зображення на комп’ютері.

Четвер

Визначити температуру нам допомагають різні пристрої. Яка температура за вікном, тобі покаже звичайний термометр. Перевір, чи добре ти вмієш ним користуватися.

 Маючи смартфон та інтернет, ти завжди можеш дізнатися якою буде погода протягом дня. Виконай завдання і спробуй визначити, про яке місто йдеться у прогнозі.

П'ятниця

Якщо тобі подобається спостерігати за природою, за рослинами і тваринами, то вони завжди підкажуть, якою буде погода найближчим часом. Виконай завдання і розподіли народні прикмети на ті, що вказують на гарну, сонячну погоду та ті, що вкажують про наближення дощу.

Нерідко влітку на зміну сонячній погоді  приходять зливи і грози.

Прочитай та запам’ятай ознаки і природні явища, які передують виникненню стихії і говорять про наближення грози.

Звісно, грозу краще перечекати вдома. Але, на випадок, якщо негода захопила тебе зненацька, подивись та запам’ятай правила поведінки під час грози. 

 

Наступний тиждень

Прокрутити вгору