7 природних див України

Лемурійське озеро знаходиться в Херсонській області. Фантастичним рожевим кольором воно завдячує одноклітинним водоростям. Чим спекотніше, тим насиченіший колір.

Яблуня-колонія у місті Кролевець Сумської області. Зростає у вигляді куща, який за площею займає близько 1000 кв. м. Вік цього диво-дерева більше 200 років. Всі спроби посадити подібну яблуню в іншому місці не дають результатів.

Оптимістична печера. На Тернопільщині знаходиться найдовша в світі гіпсова печера. Природний лабіринт має довжину близько 240 км.

Водоспад Білі Камені має висоту 12 метрів і не замерзає навіть взимку. Знаходиться на річці Інгулець біля міста Кривий Ріг.

Олешківські піски у Херсонькій області – це найбільша пустеля Європи. Влітку температура піска сягає 75 градусів за С. Важко повірити, що колись тут був зелений степ.

Берестувате або Чорне озеро на Кіровоградщині. В озері живе лише один вид риби – земляний карась, який не зустрічається більше ніде в світі. А інші види риби в озері швидко гинуть.

Мавринський майдан знаходиться біля міста Павлоград у Дніпропетровській області. Повністю його можна побачити лише з висоти пташиного польоту. Зверху кургани схожі на зображення краба чи павука.

Спробуй ще!

Завдання:

Тисни на кожне зображення по черзі, щоб дізнатися більше.
Прокрутити вгору