%%tb-image-alt-text%%
%%tb-image-alt-text%%

До уваги вчителів!

Вся шкільна документація на вашому комп’ютері.

Бланки оцінювання діагностувальних робіт з української мови, читання, математики та і.к. “Я досліджую світ”. Документ містить загальні бланки оцінювання (20 сторінок), а також бланк кожного учня (за кількістю учнів). Бланки розроблені у вигляді форми, яку можна легко заповнювати і зберігати на комп’ютері. Результати вносяться в загальний бланк і автоматично дублюються програмою в бланки учнів, тобто одні й ті самі відомості не потрібно вносити кілька разів.

Шаблон-конструктор для створення бланків з оцінювальними судженнями для перевірки діагностувальних робіт. Програма складається з конструктору для складання шаблонів формувального оцінювання і бланків для кожного учня. Конструктор допомагає швидко складати оцінювальні судження для кожного учня із фраз-заготовок і відправляє їх в окремий бланк учня.

Зошит спостережень вчителя (всі предмети). Це електронний журнал, в який можна вносити результати навчання, спостерігати за навчальним поступом учнів, записувати тему і зміст уроків, домашні завдання.

Відео-пояснення як працювати з бланками

Робота з такими інтерактивними бланками заощадить ваш час, автоматизує і полегшить роботу з шкільною документацією. Вся інформація завжди під рукою! Не має значення за якою типовою освітньою програмою ви працюєте, в бланках вказуються результати з вашого Свідоцтва досягнень. Підходять для 1-2 та 3-4 класів. Для роботи з бланками НЕ потрібен інтернет. Файли можна копіювати, але не можна змінювати список класу. Не забувайте зберігати файл після внесення результатів.

Щоб ознайомитися з роботою програми, завантажуйте демо-файли на свій комп’ютер і відкривайте в програмі Adobe Acrobat як звичайний pdf-файл.

Для замовлення необхідно заповнити форму зі списком класу і відправити на наш e-mail elpomcomua@gmail.com.

Бланки оцінювання коштують – 40 грн (кожний)
• Українська мова
• Читання
• Математика
• Я досліджую світ

Шаблон-конструктор для створення бланків
з оцінювальними судженнями – 60 грн

Зошит спостережень вчителя – 80 грн.

Після отримання заповненої форми списку класу, ми надішлемо остаточну суму та реквізити оплати. Після оплати, протягом 3-днів ми надішлемо вам ваше замовлення зі списком вашого класу.

elpomcomua@gmail.com

    Виконуємо індивідуальні замовлення

    Ви не можете скопіювати вміст цієї сторінки
    Догори