шкільна документація для вчителя

До уваги вчителів!

Вся шкільна документація на вашому комп’ютері.

Шановні вчителі. Після 2 років існування бланків шкільної документації, та з оглядом на поточну ситуацію в країні, ми вирішили переробити бланки для вільного доступу та зробити їх безкоштовними. Освіта наших дітей важлива, та чим менше ви будете витрачати час на паперову роботу, тим більше у вас буде часу для навчання та виховання дітей. Всі форми включно зі списком класу можна редагувати. Відео як працювати з бланками.

Бланки оцінювання діагностичних робіт з української мови, читання, математики та і.к. “Я досліджую світ”. Документ містить загальні бланки оцінювання, а також бланк кожного учня. Бланки розроблені у вигляді форми, яку можна легко заповнювати і зберігати на комп’ютері. Результати вносяться в загальний бланк і автоматично дублюються програмою в бланки учнів, тобто одні й ті самі відомості не потрібно вносити кілька разів.

Бланки з української мови на 4 результатів в Свідоцтві досягнень

Бланки з української мови на 7 результатів в Свідоцтві досягнень

Бланки з української мови на 8 результатів в Свідоцтві досягнень

Бланки з літературного читання на 5 результатів в Свідоцтві досягнень

Бланки з математики на 6 результатів в Свідоцтві досягнень

Бланки з математики на 6 результатів в Свідоцтві досягнень

Шаблон-конструктор для створення бланків з оцінювальними судженнями для перевірки діагностувальних робіт – безкоштовно. Програма складається з конструктору для складання шаблонів формувального оцінювання і бланків для кожного учня. Конструктор допомагає швидко складати оцінювальні судження для кожного учня із фраз-заготовок і відправляє їх в окремий бланк учня. Список класу та всі форми редагуються за вашими потребами.

Шаблон-конструктор для формувального оцінювання

Зошит спостережень вчителя (українська мова, математика, ЯДС) – безкоштовно. Це електронний журнал, в який можна вносити результати навчання, спостерігати за навчальним поступом учнів, записувати тему і зміст уроків, домашні завдання.

ЯДС – зошит спостереження

Відео-пояснення як працювати з бланками


Зошит спостережень – Іноземна мова (безкоштовно)

Робота з такими інтерактивними бланками заощадить ваш час, автоматизує і полегшить роботу з шкільною документацією. Вся інформація завжди під рукою! Не має значення за якою типовою освітньою програмою ви працюєте, в бланках вказуються результати з вашого Свідоцтва досягнень. Підходять для 1-2 та 3-4 класів. Для роботи з бланками НЕ потрібен інтернет. Файли можна копіювати, але не можна змінювати список класу. Не забувайте зберігати файл після внесення результатів.

Прокрутити вгору